Шекель – валюта Ізраїлю: особливості та поради по обміну

21 January 2020

Шекель – національна грошова одиниця Ізраїлю, що з’явилася наприкінці 1985 року. З 2003 року валюта Ізраїлю стала вільно конвертованою. Серед українців грошова одиниця користується популярністю, тому що багато жителів нашої країни відвідують Ізраїль, щоб насолодитися визначними пам’ятками, відвідати родичів, зануритися в релігію або відпочити у моря. Також ізраїльська валюта і її курс цікавий для бізнес-операцій, інвестицій і трейдерів, тому пропонуємо познайомитися з ним докладніше.

Фактори, що впливають на курс ізраїльського шекеля

валюта в ІзраїліКурс валют в Ізраїлеві змінюється під впливом трьох ключових факторів:

  1. Ситуації на політичній арені. Державу не обходять стороною військові та політичні конфлікти. Через це з державного бюджету йде багато грошей на утримання армії. Це негативно відображається на курсі ILS.
  2. Грошово-кредитної політики. Банк Ізраїлю піклується про те, щоб ізраїльський шекель зберігав стабільну ціну. Для цього варіюється дисконтна ставка, проводяться інтервенції, контролюються валютні операції та оборот грошової маси.
  3. Макроекономічних показників. Гроші Ізраїлю збільшуються в ціні при позитивній динаміці ВВП, рівня зайнятості та стану бюджету, скороченні інфляції та зовнішніх боргових зобов’язань. Також зміцненню курсу сприяє позитивне сальдо торговельного балансу і ріст ділової активності населення.

Ізраїльський шекель (ILS): характеристики й факти

Ізраїль валютаМіж Україною та Ізраїлем сформувалися дружні взаємини. Незважаючи на те, що країни не сусідять один з одним, вони торгують між собою різними групами товарів. Наприклад, до нас привозять недорогоцінні метали, хімію, електричні й механічні пристосування. Тому українцям потрібні ізраїльські гроші для оплати поставок.

Міграція – ще одне популярне явище, що пов’язує дві країни. В Ізраїль емігрувало близько 500 тисяч жителів України на постійне місце проживання або для працевлаштування. З Ізраїлю в нашу державу надходять інвестиції, тому коштує моніторити курс валют Ізраїль для проведення вигідних угод.

Що стосується біржової торгівлі, ILS ставиться до екзотичних грошових одиниць, але активно використовується в трейдингу. Стрибки курсу досить легко вгадати, використовуючи фундаментальний і технічний аналіз.

Обміняти вигідно гроші Ізраїлю в Миколаєві – Money 24

Відправляючись в Ізраїль, валюта потрібна місцева. Краще її підготувати заздалегідь, тому що на місці гривню неможливо буде обміняти. Пропонуємо звертатися в компанію Money 24 у Миколаєві, щоб вигідно конвертувати гроші, замовляти грошові перекази та відслідковувати динаміку ILS/UAH у реальному часі.

Схожі публікації
Курс валют у банках: особливості та рекомендації для обміну
Курс валют у банках: особливості та рекомендації для обміну
28 January 2020

Курс валют у банках або обмінних пунктах - це перше, чим цікавиться людина при необхідності обміняти гроші. Більшість людей не йдуть у першу ...

Аналіз курсу валют на сьогодні: особливості формування
Аналіз курсу валют на сьогодні: особливості формування
17 November 2019

Міжнародна економічна система не змогла б працювати, якби не існувало валют. Тому курс валют на сьогодні - це коштовна інформація для кожного ...

Динаміка курсу долара в Україні: що впливає на вартість американської валюти
Динаміка курсу долара в Україні: що впливає на вартість американської валюти
18 September 2019

Графік курсу долара важливий індикатор розвитку економіки України. Вартість національної валюти миттєво реагує на зміни в економіці та політиці нашої ...

Що таке комерційний курс і де вигідно обміняти валюту
Що таке комерційний курс і де вигідно обміняти валюту
18 September 2019

Комерційний курс валют цікавить кожного жителя України з кількох причин. По-перше, люди звикли конвертувати особисті накопичення в іноземну валюту ...