Купити ізраїльський шекель | Курс шекеля до гривні в Миколаєві
Купівля
8.0000
Продаж
8.2700
Обміняти
Крос-курси валют Купівля Продаж
EUR/USD 1.2040 1.2100
GBP/USD 1.3750 1.3950
USD/RUB 74.0500 76.2500
EUR/RUB 89.0500 91.4900
USD/PLN 3.7500 3.8200
EUR/PLN 4.5500 4.6200
Графік змін Купити ізраїльський шекель | Курс шекеля до гривні в Миколаєві

Ізраїль – невелика держава, що активно розвивається. Багато українців вважають цю країну привабливої для міграції, заробітку грошей, одержання освіти та подорожей. Крім того, шекель часто бере участь у торгах на міжнародному валютному ринку. Якщо ви збираєтеся обмінювати валюту, обов’язково варто довідатися актуальний курс шекеля до гривні та інші особливості котирування.

Які фактори впливають на курс шекеля до гривні

курс шекеля до гривніІснує три основних фактори, що впливають на курс гривні до шекелю:

  1. Політична ситуація. Обидві країни зараз перебувають у скрутному політичному стані, тому що мають конфлікти з іншими країнами. Це негативно позначається на вартості місцевих грошових одиниць.
  2. Банківські інтервенції. Центральний банк Ізраїлю та Національний банк України намагаються створити умови для стабілізації курсу місцевих валют. Вони можуть контролювати їхню вартість за допомогою кредитної політики, дисконтних ставок і емісії грошової маси.
  3. Валютні спекуляції. Якщо великі біржові гравці торгують валютними парами за участю шекеля, вони можуть тимчасово підвищити або понизити його ціну за допомогою покупки або продажу котирувань.

Також на курс гривня шекель впливають економічні фактори. Сюди варто включити приріст ВВП, скорочення державного боргу, зменшення інфляції та безробіття й т.д. При таких обставинах курс ILS/UAH зміцнює.

Особливості валютної пари ILS/UAH

Україна та Ізраїль досить тісно пов’язані один з одним, тому шекель до гривні – це котирування, що складається з валют дружніх країн. Більше півмільйона наших співвітчизників проживають на території Ізраїлю, і це число з кожним роком росте. Ізраїльські підприємці досить активно інвестують великі грошові суми в український бізнес і нерідко відкривають в Україні філії власних компаній.

Також ізраїльський шекель має велике значення для мігрантів, які переїхали в Ізраїль з метою заробітків або на постійне місце проживання. Їм потрібно регулярно робити обмін валют, щоб відправити кошти додому, де залишилися родичі.

Між Ізраїлем і Україною ведеться активна торгівля. Тим, хто працює на імпорт або на експорт, обов’язково потрібно стежити за курсом гривні до шекелю. З нашої держави в Ізраїль поставляються недорогоцінні метали, устаткування для машин і електроніки, продукти сільськогосподарської промисловості. Замість Україна одержує паливо, хімічну продукцію, ядерні реактори, пластик і багато інших товарів.

Кращий обмін шекелей у Миколаєві – Money 24

курс гривні до шекеляЩоб перевести шекелі в гривні, не варто звертатися на чорний ринок, адже ви ризикуєте власною безпекою. Обмін у банку – також не краща ідея, адже курс звичайно невигідний. Крім того, більшість банків шекелі не міняють взагалі.

Рекомендуємо скористатися послугами Money 24 у Миколаєві, тому що:

  1. Ви витратите мінімум часу. Обмінний пункт Money 24 дуже зручно розташований у Миколаєві. Туди легко добиратися і на особистому, і на суспільному транспорті. Перед конвертацією валют можна скористатися унікальною послугою – зафіксувати курс онлайн.
  2. Ви зможете насолодитися багатофункціональним онлайн-сервісом. Заходите на сайт і користуйтеся калькулятором, вивчайте крос-курси та динаміку валютних пар на графіках.
  3. Ви будете в курсі останніх новин. На нашім сайті регулярно публікуються статті про останні події з фінансової, економічної та політичної сфери, які можуть безпосередньо впливати на зміни курсу шекеля до гривні.

Якщо потрібний обмін шекелей на гривні або навпаки – двері Money 24 у Миколаєві завжди для вас відкриті.

Послуги від Money 24/7

Ми надаємо найширший перелік послуг на ринку валют і дорогоцінних металів в Черкасах і області. Якщо у вас залишилися питання, ми з радістю допоможемо!

Грошові Перекази по Україні
Скористатися
Міжнародні Перекази
Дивитися
Обмін електронних валют
Перейти
Найближче відділення Money 24/7

Миколаїв, вул. Адміральська, 18

Як дістатися

Пн-Пт 09:00 - 19:00 Сб-Нд - вихідний

ПОКАЗАТИ НА МАПІ