Все, що потрібно знати про обмін валют на чорному ринку Миколаєва

27 March 2020

Валютні курси цікаві всім жителям Миколаєва, яким необхідно зробити обмін грошей для бізнесу, туризму або особистих цілей. Сьогодні вибір місць, які пропонують конвертацію для населення, досить великий: банки, обмінні пункти та чорний ринок. Дивно як швидко вся тіньова економіка перебралася на простори віртуального простору. Тепер, щоб відвідати чорний ринок валюти в Миколаєві досить скористатися Інтернетом. Сайти рясніють інформацією про курс валют на чорному ринку, номерами телефонів людей готових тут і зараз обміняти практично будь-яку суму, онлайн сервіси та конвертери валюти. Все це досить сумнівна бізнес діяльність.

Пропонуємо довідатися, чим відрізняється курс валют чорного ринку від пропозицій інших установ, а також розглянемо плюси й мінуси тіньового обміну. А наприкінці розповімо, куди направлятися за вигідним обміном грошей.

Курс валют на чорному ринку Миколаєва: джерела формування

На курс валют на чорному ринку Миколаєва впливають ті ж параметри, що й на ставки в комерційних банках. У першу чергу всі опираються на дані від Національного банку України. Курс НБУ беруть за основи та додають комісію для особистого заробітку. Так формується наявний курс, який ми бачимо на табло обмінників.

курс валют на чорному ринкуВалютний курс на тіньовому ринку формується під впливом:

 1. Політичної ситуації. Стрибки вартості грошової одиниці народжуються через міжнародних політичні та військових конфліктів, внутрішньої нестабільності, змін на законодавчому рівні.
 2. Операцій на біржах. Щоб максимізувати прибуток, трейдери на FOREX можуть спеціально провокувати коливання певної валюти, купуючи або продаючи котирування з її участю. На наявному курсі це відображається, але не сильно та тільки на короткий проміжок часу.
 3. Економічного становища країни. На національній валюті негативно позначається падіння ВВП, збільшення суми іноземних позик, ріст інфляції та безробіття, негативне сальдо торговельного балансу та скорочення державного бюджету.
 4. Настрою серед населення та інвесторів. Коли місцеві жителі та закордонні інвестори довіряють валюті і знають, що вона не знеціниться різко, то вкладають у неї гроші. Якщо, наприклад, гривня починає девальвувати, українці прагнуть скоріше її продати та одержати замість долари. Вони самі завищують попит на іноземні грошові одиниці, що приводить до ще більшого ослаблення гривні.

Також на курс валют чорного ринку Миколаєва впливає НБУ. Державна установа проводить монетарну політику, спрямовану на підтримку стабільної ціни гривні. Якщо зовнішні фактори починають згубно впливати на грошову одиницю, ЦБ впроваджує інтервенції, бере участь у відкритих торгах, оголошує обмеження по операціях з іноземною валютою, змінює дисконтну ставку.

Переваги та недоліки чорного ринку валют Миколаєва

Коли справа стосується обміну валюти, не має значення розмір суми. Наші громадяни завжди шукають найбільш вигідні варіанти. Найпривабливішими критеріями для вибору угод на чорному ринку є:

 • високий курс валют на чорному ринку в Миколаєві;
 • велика кількість пропозицій;
 • відсутність податків і різних відсотків, що беруться банком або державою (наприклад, військовий збір).

Варто переглянути й недоліки угод на чорному ринку:

 • відсутність яких-небудь гарантій, що угода буде зроблена чесно, і Ви не станете жертвою обману (наприклад, власником фальшивих купюр);
 • висока ймовірність стати жертвою банального грабежу (угоди по обміні на чорному ринку валют Миколаєва часто проводяться прямо на вулиці, де свідків може бути цілком достатньо);
 • курс валюти в Миколаєві чорного ринку може змінитися прямо перед призначеною угодою без видимих причин;

Чи варто звертатися на чорний ринок Миколаєва за обміном

курс валют чорний ринок МиколаївТіньовий ринок, існував і буде існувати завжди, тому що він користується популярністю. При «чорному» обміні від клієнта не вимагають посвідчення особи або звіт у податкову, якщо мова йде про бізнес. Там пропонують конвертувати будь-яку суму без обмежень і часто пропонують ледве більше вигідний курс у порівнянні з банками.

Однак представники чорного ринку – це, в основному, нелегальні обмінники та «міняли», які можуть підсунути фальсифіковані або застарілі купюри. Таким чином, клієнт залишиться ні із чим. Безпечною альтернативою такому обміну вважаються електронні сервіси, де всі операції проходять онлайн.

Кращий курс валют і обмін – Money 24 Миколаїв

Якщо хочеться обміняти валюту по такому ж привабливому курсі, як на чорному ринку, але не ризикувати, звертайтеся до компанії Money 24 у Миколаєві. Ми надаємо такі послуги, як:

 • фіксація валютного курсу онлайн, через електронну заявку;
 • грошові перекази в будь-яку частину світу;
 • супровід до авто або найближчої локації після обміну;
 • операції із кріптовалютою.

Також на сайті Money 24 Миколаїв можна стежити за динамікою курсів іноземних валют, дивитися крос-курси та користуватися калькулятором. Ми гарантуємо вигідний і безпечний обмін.

Схожі публікації
Особливості обміну доларів на чорному ринку
Особливості обміну доларів на чорному ринку
24 October 2019

Американська валюта посідає перші місця у всіх рейтингах. Це сама популярна резервна грошова одиниця, з її допомогою здійснюється більше 50% ...