Курс долара до гривні в Миколаєві | Обмін долара
Купівля
27.6200
Продаж
27.7000
Обміняти
можливе обмеження по сумі операції
Купівля
27.6200
Продаж
27.700
Обміняти
можливе обмеження по сумі операції
Крос-курси валют Купівля Продаж
EUR/USD 1.2040 1.2100
GBP/USD 1.3750 1.3950
USD/RUB 74.0500 76.2500
EUR/RUB 89.0500 91.4900
USD/PLN 3.7500 3.8200
EUR/PLN 4.5500 4.6200
Графік змін Курс долара до гривні в Миколаєві | Обмін долара

Історично склалося, так, що більшість українців всі свої накопичення зберігають у доларах США. Це не дивно, адже саме американська валюта завоювала статус світової. Доларами можна оплатити будь-який міжнародний контракт, мита та багато чого іншого.

Курс долара в Миколаєві: реальність і перспектива

долар у МиколаєвіБезліч факторів впливає на економічну ситуацію, як в Україні, так і у світі. Курс долара до гривні дуже чуйно реагує на найменші зміни в політичних, економічних, соціальних сферах усього світу, регіону, країни та конкретного міста:

 • торги на фондових ринках цінних паперів, дорогоцінних металів, енергоносіїв;
 • у масштабах країни впливають виплати по міжнародних кредитах (наприклад, кредити МВФ або кредити країн Європейського союзу);
 • переддефолтний стан країни, можливість дефолту будь-якої країни в Європі або офіційно оголошений дефолт;
 • очікування рішення по наданню міжнародних кредитів, траншів МВФ.

На сьогодні Україна дуже залежна від міжнародної допомоги, тому позитивне рішення про надання чергового кредиту або фінансової допомоги на розвиток економіки моментально впливає на курс гривні до долара і навпаки курс долара до гривні.

Де обміняти долар у Миколаєві?

Якщо Вам необхідно обміняти невелику суму, то курс долара в обмінниках Миколаєва можна перевірити на веб-сторінці Money24. Ми рекомендуємо перед обміном великої суми зайти на наш сайт і проаналізувати ситуацію на ринку валюти, переглянути курс долара до гривні в Миколаєві та Україні. Тільки після детального аналізу варто міняти гроші.

Компанія Money24 останній кілька років надає послуги по обміну долара по найвищому курсі до гривні. Ми стабільні, надійні та працюємо без вихідних 24 години на добу.

Сайт Money24 надає повну інформацію про курс долара до гривні, а також дає можливість ознайомитися зі статтями про економічну ситуацію у світі та про події, які впливають на курс долара до гривні в Миколаєві.

На нашій офіційній сторінці Ви можете:

 • використовувати конвертер курсу долара;
 • замовити долар у Миколаєві;
 • зафіксувати курс долара до гривні;
 • розрахувати курс долара допоможе калькулятор.

Де довідатися актуальний курс долара в Миколаєві?

курс долара до гривніКоли потрібно терміново обміняти гроші, ми рідко думаємо про те, скільки коштує долар у Миколаєві або чи багато ми втратимо, якщо нам треба перевести гривні в долари. Існує маса місць, де можна зробити обмін доларів у Миколаєві:

 • приватні пункти обміну валюти;
 • банки;
 • онлайн ресурси;
 • фізичні особи (не найкращий варіант).

Однак, найчастіше, люди підходять до обміну долара в Миколаєві дуже серйозно оскільки нестабільна економічна ситуація в Україні вимагає обережності в поводженні з валютою.

Довідатися скільки коштує долар у Миколаєві можна в такий спосіб:

 1. Офіційний сайт банку, що цікавить Вас. Якщо потрібно уточнити курс, адже банки можуть міняти курс у продовж дня, то варто подзвонити в довідкову службу. Це може бути досить утомливо, але якщо Ви нікуди не поспішаєте, то витратите 20-30 хвилин на бесіди з менеджерами. Якщо Ви хочете довідатися курс долара до гривні в декількох банках, то залишитися на лінії телефону пару годин.
 2. Інтернет ресурси, які моніторят курси в банках країни, як, наприклад, Money24. Ми одержуємо точну інформацію про курс долара прямо з банків щоранку та у момент зміни курсу долара до гривні в Миколаєві.

Компанія Money 24 у Миколаєві забезпечує безпеку обміну, пропонує найпривабливіший курс долара до гривні, і надає безліч корисних сервісів онлайн. Для постійних клієнтів у нас існує гнучка система знижок, програма лояльності та розіграші корисних призів.

Послуги від Money 24/7

Ми надаємо найширший перелік послуг на ринку валют і дорогоцінних металів в Черкасах і області. Якщо у вас залишилися питання, ми з радістю допоможемо!

Грошові Перекази по Україні
Скористатися
Міжнародні Перекази
Дивитися
Обмін електронних валют
Перейти
Найближче відділення Money 24/7

Миколаїв, вул. Адміральська, 18

Як дістатися

Пн-Пт 09:00 - 19:00 Сб-Нд - вихідний

ПОКАЗАТИ НА МАПІ