Курс долара до злотого у Миколаєві: формування та трейдинг
Купівля
3.7500
Продаж
3.8200
Створити заявку
Крос-курси валют Купівля Продаж
EUR/USD 1.2040 1.2100
GBP/USD 1.3750 1.3950
USD/RUB 74.0500 76.2500
EUR/RUB 89.0500 91.4900
USD/PLN 3.7500 3.8200
EUR/PLN 4.5500 4.6200
Графік змін Курс долара до злотого у Миколаєві: формування та трейдинг

Долар вважається однієї з найважливіших валют світу. За співвідношенням курсу долара до злотого необхідно стежити всім, хто планує відправитися в подорож по Польщі, торгує на фінансовій біржі, а також бажає заощадити на обміні валют для особистих заощаджень.

Важливо стежити за курсом, якщо ви ведете міжнародний бізнес, тому що всі платіжні операції пов’язані з іноземною валютою. Продаж товарів, інвестиції або закупівля сировини – у тому числі.

Торгівля на FOREX – ще одна причина контролювати курс польського злотого до долара. Люди, які вміють прогнозувати стрибки курсу, непогано заробляють на коливаннях.

Злотий-Долар – це один із самих популярних напрямків при торгівлі на біржі, так що стежити за коливаннями курсу необхідно всім трейдерам. Щоб дістати прибуток у цьому напрямку, важливо знати всі характеристики. Саме про них ми поговоримо сьогодні.

Причини коливань курсу долара до злотого

курс польського злотого до долараКоливання курсу злотого до долара залежать скоріше від економіки США, чим від Польщі. При цьому на нього впливають наступні фактори.

  1. Рівень безробіття і показник споживчих цін. Якщо інфляція в одній з держав буде рости, а кількість робочих місць – зменшуватися, то це безпосередньо вплине на курс долара до злотого.
  2. Внутрішній валовий продукт. Чим вище цей показник, тим більше в країну надходить інвестицій від іноземних партнерів. Показник інфляції знижується, а виробництво товарів і їхнє споживання значно активізується. При такій картині валюта буде зміцнювати. Якщо ж ВВП зменшується, то курс «хитається».
  3. Торговельне балансування. Державний бюджет Польщі наповнюють за рахунок експорту послуг і товарів більш ніж на 70%. Якщо кількість продуктів на вивіз скоротиться, то це негативно позначиться на курсі.
  4. Зовнішній борг. Якщо борг країни росте, то природно, що курс слабшає. Це пов’язане з необхідністю виплачувати борг, і при цьому платити відсоток за користування позиковими коштами.

Також на курс польського злотого до долара впливає спекуляція на міжнародному ринку. Міжнародні організації та фінансові установи навмисно проводять маніпуляції з валютою, націлені на підвищення та зниження вартості на короткий строк, з метою дістати прибуток.

Трейдинг USD/PLN: характерні риси

Котирування злотий-долар – не самий популярний напрямок, але для деяких трейдерів одне з улюблених. При торгівлі на біржі в довгі й середні строки важливо ретельно аналізувати щоденні коливання валют. Оптимальним часом для укладання угоди вважається ранній ранок.

Якщо відображати щоденний моніторинг курсу валют у напрямку USD/PLN, то можна відзначити, що при збільшенні курса долара в Миколаєві, злотий також збільшується в ціні.

Обмін злотий-долар у місті Миколаїв Money 24

курс злотого до долараКомпанія Money 24 – це місце в Миколаєві, де можна:

  • підрахувати за допомогою калькулятора напрямок обміну злотих у долари, що дозволить довідатися на яку суму можна розраховувати;
  • створити заявку на обмін у режимі онлайн із фіксацією курсу, актуального на момент подачі заявки;
  • скористатися інформацією, графіками коливань курсу, на підставі яких можна провести технічний аналіз;
  • замовити переказ грошей за кордон з мінімальною комісією.

Перед тим, як особисто відвідати обмінний пункт у місті Миколаїв Money 24, рекомендуємо використовувати конвертер злотий-долар на офіційному сайті. Це знадобитися, щоб підготувати суму для операції обміну.

Купити злоті в обмінниках Миколаєва можна тут досить вигідно.

Послуги від Money 24/7

Ми надаємо найширший перелік послуг на ринку валют і дорогоцінних металів в Черкасах і області. Якщо у вас залишилися питання, ми з радістю допоможемо!

Грошові Перекази по Україні
Скористатися
Міжнародні Перекази
Дивитися
Обмін електронних валют
Перейти
Найближче відділення Money 24/7

Миколаїв, вул. Адміральська, 18

Як дістатися

Пн-Пт 09:00 - 19:00 Сб-Нд - вихідний

ПОКАЗАТИ НА МАПІ