Формування курсу злотого до євро у Миколаєві та біржова торгівля
Купівля
4.5500
Продаж
4.6200
Створити заявку
Крос-курси валют Купівля Продаж
EUR/USD 1.2040 1.2100
GBP/USD 1.3750 1.3950
USD/RUB 74.0500 76.2500
EUR/RUB 89.0500 91.4900
USD/PLN 3.7500 3.8200
EUR/PLN 4.5500 4.6200
Графік змін Формування курсу злотого до євро у Миколаєві та біржова торгівля

Курс злотого до євро – співвідношення двох валют, прив’язаних до одного географічного регіону. Цим котируванням варто цікавитися при плануванні подорожі по Польщі і Європі. Краще обміняти гроші заздалегідь у Миколаєві. Це дозволить мінімізувати ризики та заощадити на комісії.

Відслідковувати коливання курсу євро до злотого також необхідно при веденні міжнародного бізнесу. Інвестування, покупка або продаж товарів за кордон, укладання контрактів на надання послуг – всі ці операції вимагають обміну фінансових коштів.

Торгівля на біржі – ще одна причина, по якій потрібно цікавитися курсом EUR/PLN. Цим котируванням активно торгують на FOREX. У трейдерів виходить заробляти на ній чималі гроші. Але для цього потрібно стежити за коливаннями котирування та вміти їх пророкувати.

Пропонуємо ознайомитися з особливостями торгівлі парою євро-злотий і довідатися докладніше про фактори, які на неї впливають.

Курс євро до злотого: причини змін

курс євро до злотогоКурс євро до злотого залежить від економічного стану Єврозони більше, ніж від показників Польщі, як окремо взятої країни. На нього впливає кілька ключових індикаторів.

  1. Індекс споживчих цін і рівень безробіття. Германія та Франція вважаються ключовими державами-членами ЕС, від яких залежить економіка зони в цілому. Якщо там ростуть темпи інфляції та кількість зайнятого населення зменшується, це негативно відображається на курсі злотого до євро.
  2. ВВП. При його збільшенні через границю надходить більше інвестицій, інфляція зменшується, виробництво і споживання активізуються. Відповідно, європейська валюта зміцнює.
  3. Торговельний баланс. Держбюджет Польщі наповнюється на 70% за рахунок експорту товарів і послуг. Якщо країна стане вивозити меншу кількість продуктів, злотий почне знецінюватися.
  4. Зовнішній борг. При рості держборга курс злотий євро слабшає, тому що потрібно погасити позикові кошти і платити відсоток за користування ними.

Також на валютну пару впливають спекуляції на міжнародному ринку. Транснаціональні корпорації та банківські установи навмисно підвищують або знижують вартість однієї із грошових одиниць, щоб дістати прибуток за короткий проміжок часу.

Трейдинг котируванням EUR/PLN

Торгівля котируванням євро злотий здійснюється рідко, тому що вона вважається екзотичною. Вона має високий рівень волатильності. При трейдингу в середньостроковому й довгостроковому періоді потрібно проводити аналіз денних стрибків пари. Звичайно вигідні угоди укладаються рано ранком. Відкривати позиції на покупку або продаж EUR/PLN рекомендується на Європейській торговельній сесії. Також можна вигідно купить злоті в обменниках Миколаєва у компанії Money24.

Польща є членом ЄС, але євро так і не стало основною грошовою одиницею країни. Однак EUR і PLN завжди рухаються в одному напрямку. Якщо аналізувати графік, стане ясно, що при збільшенні вартості євро злотий теж піднімається в ціні. У такому випадку рекомендується купувати котирування. Те ж саме працює при аналізі дисконтної ставки Європейського ЦБ. Коли вона росте, курс євро до злотого збільшується.

Обмін євро-злотий у Миколаєві: Money 24

курс злотий євроMoney 24 у Миколаєві – компанія, що дозволяє:

  • прорахувати злотий до євро за допомогою калькулятора;
  • створити онлайн заявку на обмін, з фіксацією актуального курсу;
  • скористатися графіками, щоб провести технічний аналіз співвідношення EUR/PLN;
  • замовити переказ коштів у країни Європи з мінімальною комісією.

Перед візитом в обмінний пункт Money 24 Миколаїв пропонуємо використовувати конвертер валют злотий євро на сайті, щоб підготувати необхідну суму для проведення операції.

Більш докладно ознайомитися з курсом євро в Миколаєві можна тут.

Послуги від Money 24/7

Ми надаємо найширший перелік послуг на ринку валют і дорогоцінних металів в Черкасах і області. Якщо у вас залишилися питання, ми з радістю допоможемо!

Грошові Перекази по Україні
Скористатися
Міжнародні Перекази
Дивитися
Обмін електронних валют
Перейти
Найближче відділення Money 24/7

Миколаїв, вул. Адміральська, 18

Як дістатися

Пн-Пт 09:00 - 19:00 Сб-Нд - вихідний

ПОКАЗАТИ НА МАПІ