Курс євро до долара у Миколаєві: все, що потрібно знати про найдужчі валюти
Купівля
1.1910
Продаж
1.1970
Створити заявку
Крос-курси валют Купівля Продаж
EUR/USD 1.1910 1.1970
GBP/USD 1.3850 1.4100
USD/RUB 72.0500 74.0000
EUR/RUB 86.0500 88.4900
USD/PLN 3.7200 3.8200
EUR/PLN 4.5100 4.5800
Графік змін Курс євро до долара у Миколаєві: все, що потрібно знати про найдужчі валюти

Долар і євро – дві найсильніші грошові одиниці світу. В них здійснюються практично всі міжнародні операції, їх воліють для надійного зберігання заощаджень і створення депозитних внесків у банках.

Подивитися курс євро до долара обов’язково потрібно перед тим, як відправитися в подорож до Америки або країни Європи. Так ви заздалегідь приготуєте необхідну суму для оплати розваг, рахунків у ресторанах і так далі. А динаміку котирування важливіше всього відслідковувати трейдерам, які торгують на біржах.

Пропонуємо довідатися детальніше, що собою представляє валютна пара EUR/USD і як змінюється її вартість.

Як встановлюється курс євро до долара

крос курс євро долар онлайнКурс євро долар істотно залежить від економіки Сполучених Штатів і Євросоюзу. Він може змінюватися під впливом:

 • приросту ВВП;
 • погашення зовнішніх боргових зобов’язань;
 • фінансового становища великих ТНК;
 • інфляції й безробіття;
 • обсягів промислового виробництва;
 • активності на американському ринку нерухомості.

Перш ніж конвертувати долар у євро, потрібно пам’ятати про те, що обидві валюти тісно взаємозалежні з іншими грошовими одиницями. Особливо яскраво цей взаємозв’язок простежується з японської Єною. Коли японська валюта дешевшає, EUR і USD дорожчають, і навпаки.

Також коливання курсу долара до євро відбуваються за рахунок інтервенцій Європейського Центрального банку та Федеральної резервної системи. Ці установи орієнтовані на те, щоб зберігати стабільний курс місцевих валют. Вони міняють дисконтні ставки, ставки по кредитах і депозитам, вливають кошти в економіку та застосовують інші міри для підтримки вартості доларів і курса євро в Миколаєві (і не тільки) на одному рівні.

Валютна пара EUR/USD: ключові характеристики

перевести євро в долариКотирування євро до долара вважається самим популярним в області спекуляцій з валютою, тому що:

 1. EUR і USD – дві головні світові валюти, на які постійно збільшується попит. Вони визнані найбільш ліквідними.
 2. Зміни в динаміці валютної пари вгадати досить просто. З котируванням можуть успішно працювати навіть новачки.
 3. Торгувати ними зручніше, ніж екзотичними валютами, із психологічної точки зору.

Найбільші коливання курсу євро до долара відбуваються між Європейською та Тихоокеанською торговельною сесією та у середині Американських торгів. Напрямок руху котирування міняється двічі на добу. Наприклад, якщо ранком курс падає, то до вечора він буде рости з високою ймовірністю.

Для пророкування динаміки валютної пари EUR/USD рекомендується використовувати технічний аналіз. Стрибки елементарно обчислюються за допомогою математичних методів. Різких коливань у даному співвідношенні практично ніколи не буває, тому вона досить безпечна: великого програшу точно не трапиться.

Але й фундаментальний аналіз при торгівлі євро/долар не варто скидати з рахунків. У цьому випадку варто оперативно реагувати на новині економічного і політичного характеру зі США. Європейські новинні заяви не роблять сильного впливу на котирування.

Обмін доларів і євро від Money24 Миколаїв

Кращий спосіб перевести євро в долари – скористатися послугами Money24 у Миколаєві. З нами ви можете:

 • заощаджувати час і мінімізувати втрати, адже обмінний пункт Money24 має зручне місце розташування і пропонує самий вигідний курс;
 • відслідковувати крос курс євро долар онлайн на графіку, щоб аналізувати ринкову ситуацію та становити прогнози на майбутній період;
 • читати останні новини світу по фінансам і економіці, замовляти на сайті грошові перекази та прорахувати співвідношення євро до долара за допомогою калькулятора.

Зафіксуйте курс EUR/USD онлайн перед обміном, щоб одержати максимальну вигоду завдяки компанії Money24 у Миколаєві.

Послуги від Money 24/7

Ми надаємо найширший перелік послуг на ринку валют і дорогоцінних металів в Черкасах і області. Якщо у вас залишилися питання, ми з радістю допоможемо!

Грошові Перекази по Україні
Скористатися
Міжнародні Перекази
Дивитися
Обмін електронних валют
Перейти
Найближче відділення Money 24/7

Миколаїв, вул. Адміральська, 18

Як дістатися

Пн-Пт 09:00 - 19:00, Сб-Нд - вихідний

ПОКАЗАТИ НА МАПІ