Курс фунта до долара у Миколаєві: корисна інформація для трейдингу та обміну
Купівля
1.3750
Продаж
1.3950
Створити заявку
Крос-курси валют Купівля Продаж
EUR/USD 1.2040 1.2100
GBP/USD 1.3750 1.3950
USD/RUB 74.0500 76.2500
EUR/RUB 89.0500 91.4900
USD/PLN 3.7500 3.8200
EUR/PLN 4.5500 4.6200
Графік змін Курс фунта до долара у Миколаєві: корисна інформація для трейдингу та обміну

Котирування GBP/USD користується особливою популярністю на FOREX. Обидві грошові одиниці – сильні, стабільні та надійні, тому фінансові фахівці рекомендують переводити в одну із цих валют особисті заощадження. Також потрібно подивитися курс фунта до долара, перш ніж відправитися подорожувати в США або Великобританію, щоб запастися потрібною кількістю грошей. Ця інформація корисна і бізнесменам, що займаються міжнародною торгівлею, інвесторам, трейдерам і мігрантам.

Які фактори впливають на курс фунта до долара

курс долара до фунтаЕкономіка – один з основних факторів, що роблять вплив на зміну курсу долара до фунта. Щоб простежити тенденцію валютної пари, потрібно аналізувати показники макроекономіки для США та Британії: валовий внутрішній продукт, відсоток безробітного населення, індекс ділової активності, сальдо зовнішньої торгівлі. У Сполучених Штатах на курс місцевої валюти також сильно впливає ринок нерухомості.

Також на курс долара до фунта впливає:

  1. Ціна сировини. Американська грошова одиниця тісно пов’язана з нафтою. Якщо барель нафти дешевшає або дорожчає, змінюється курс долара в Миколаєві до всіх іноземних валют, у тому числі фунту;
  2. Політика ЦБ. У Великобританії всі зусилля спрямовані на те, щоб зберігати низьку банківську дисконтну ставку. Тому при її змінах відбуваються коливання курсу фунта до долара;
  3. Індекс споживчих цін. США – найбільший боржник у світі. Тому що боргові зобов’язання перед іншими країнами необхідно погашати, у Сполучених Штатах здійснюється активна емісія грошової маси. Це спричиняє збільшення інфляції.

USD/GBP: особливості біржової торгівлі

Спекулювати на курсі долара до фунта найкраще під час Американської або Європейської торговельної сесії. Ці дві сесії збігаються за часом удень, тому котирування здобуває найсильнішу активність. Але кожний трейдер повинен знати, що максимальний прибуток – це максимальний ризик. Коли валютна пара дозволяє добре заробити, вона поводиться не передбачено. Це відбувається тому, що долар і фунт – дві зовсім різні валюти, які належать різним економіко-географічним областям.

У котирування GBP/USD середній рівень волатильності, але тенденцію подальших змін курсу вгадати досить важко, тому що ці валюти перебувають під впливом різних факторів внутрішнього та зовнішнього середовища. Досвідчені трейдери воліють використовувати технічний аналіз замість фундаментального для прогнозування курсу фунта до долара. Так можна пророчити динаміку котирування на короткостроковий період з максимальною точністю. А торгівля на базі економіко-політичних новин – це невдала ідея, тому що немає певних тенденцій. Вони завжди відображаються на цих валютах по-різному.

Щоб зрозуміти, як крос курс фунт долар буде рухатися, потрібно також аналізувати динаміку Євро. Великобританія довгий час була членом ЄС, тому GBP і EUR тісно взаємозалежні. Коли вартість євро падає, котирування долар-фунт демонструє негативну динаміку, а коли росте – позитивну.

Обмін доларів і фунтів у компанії Money24 Миколаїв

курс фунта до долара калькуляторЩоб перевести фунти в долари або навпаки, не потрібно ходити в банк і збирати купу паперів або ризикувати на чорному ринку. Компанія Money24 у Миколаєві пропонує масу послуг, пов’язаних з валютою:

  1. Самий вигідний курс фунт стерлінгів до долара по всьому Миколаєву та гарантію безпеки;
  2. Замовлення грошових переказів по Україні та інших державах через сайт;
  3. Обмін у пункті Money24, зручно розташованому в місті, по раніше зафіксованому курсу в режимі онлайн;
  4. Аналіз економічних новин і проведення аналітичних досліджень, орієнтуючись на динаміку USD/GBP, відображену на графіку.

Також ви можете порахувати курс фунта до долара за допомогою калькулятора, щоб швидко перевести велику суму грошей. Компанія Money 24 Миколаїв – кращий вибір для обміну валют.

Послуги від Money 24/7

Ми надаємо найширший перелік послуг на ринку валют і дорогоцінних металів в Черкасах і області. Якщо у вас залишилися питання, ми з радістю допоможемо!

Грошові Перекази по Україні
Скористатися
Міжнародні Перекази
Дивитися
Обмін електронних валют
Перейти
Найближче відділення Money 24/7

Миколаїв, вул. Адміральська, 18

Як дістатися

Пн-Пт 09:00 - 19:00 Сб-Нд - вихідний

ПОКАЗАТИ НА МАПІ