Ліри до гривні онлайн | Курс турецької ліри до гривні в Миколаєві
Купівля
3.3500
Продаж
3.9500
Обміняти
Крос-курси валют Купівля Продаж
EUR/USD 1.2040 1.2100
GBP/USD 1.3750 1.3950
USD/RUB 74.0500 76.2500
EUR/RUB 89.0500 91.4900
USD/PLN 3.7500 3.8200
EUR/PLN 4.5500 4.6200
Графік змін Ліри до гривні онлайн | Курс турецької ліри до гривні в Миколаєві

Ліра – офіційна грошова одиниця Туреччини, введена в обіг в 1923 році. Курс турецької ліри – плаваючий, тому на валюту впливають різні ринкові фактори. Багато українців розглядають Туреччину як ідеальне місце для відпочинку. Перш ніж поїхати туди, рекомендується зробити обмін UAH/TRY у Миколаєві, щоб курс був найбільш вигідним.

Також вам можуть знадобитися послуги Money 24, якщо ви співпрацюєте з турецькими партнерами, збираєтеся купити там нерухомість, переїхати або направити туди інвестиції.

Які фактори впливають на курс UAH/TRY

курс турецької ліриКурс турецької ліри до гривні залежить від:

  1. Політичних взаємин. І в України, і в Туреччини на даний момент існують зовнішньополітичні конфлікти, які негативно позначаються на вартісному співвідношенні двох валют.
  2. Переміщення валютних мас. Тому що в Туреччині дуже розвинена інфраструктура туризму, а основний приплив мандрівників і відпочиваючих доводиться на теплу пору року, саме в цей період виникає підвищений попит на місцеві гроші, і вони ростуть у ціні.
  3. Дій Центральних банків. Державні органи всіма чинностями намагаються зберігати стабільний курс валют турецька ліра до гривні. Шляхом зміни дисконтних ставок і умов кредитування, інтервенцій і інших інструментів вони досягають поставленої мети.

Також турецька ліра курс до гривні залежить від економіки двох країн. Найбільший вплив на котирування робить ВВП і зовнішній борг, інфляція та безробіття, суверенний кредитний рейтинг і торговельний баланс.

Турецька ліра: особливості та динаміка

З моменту появи турецька ліра була прив’язана до коштовних металів: золота та срібла. Потім була невдала спроба прив’язати валюту до фунтів стерлінгів і французьким франкам. Але після приєднання Туреччини до Міжнародного валютного фонду місцеві гроші стали залежні від американських доларів.

Кожна купюра TRY має різні розміри: чим більше номінал, тим більше ширина та довжина банкноти. Всі купюри пофарбовані в різні відтінки та надійно захищені від підробок завдяки голографічним стрічкам, водяному знаку, опуклим цифрам і написам.

З початку 2018 року курс гривні до турецької ліри почав коливатися досить різко. У січні 1 TRY коштував приблизно 7 UAH, і це була максимальна ціна, якщо аналізувати декілька минулих років. Аж до вересня 2018 року турецька грошова одиниця падала в ціні та досягла мінімуму, коли 1 TRY можна було купити за 4,5 UAH. З того моменту й по сьогоднішній день зберігається стабільна ситуація в даній валютній парі, а за 1 турецьку ліру потрібно заплатити 4 гривні 70 копійок.

Обмін гривня-ліра в компанії Money 24 Миколаїв

турецька ліра курсЩоб перевести ліри в гривні швидко та безпечно, найкраще користуватися послугами Money 24 у Миколаєві. У нас можна:

  • подивитися актуальну динаміку валютної пари на графіку, щоб спрогнозувати подальші коливання;
  • зафіксувати курс ліри до гривні онлайн, щоб у наступні 30 хвилин добратися до обмінного пункту та зробити конвертацію;
  • почитати свіжі новини світу, подивитися крос-курси інвалют, замовити переказ коштів по Україні та інших країнах, а також скористатися калькулятором для прорахунку великих сум.

Якщо ви робите обмін значної суми грошей, ми з радістю надамо вам супровід до транспортного засобу, щоб забезпечити максимальну безпеку. Для постійних клієнтів, які регулярно роблять оптовий обмін у пункті Money 24 Миколаїв, діють знижки та пільгові умови співробітництва.

Послуги від Money 24/7

Ми надаємо найширший перелік послуг на ринку валют і дорогоцінних металів в Черкасах і області. Якщо у вас залишилися питання, ми з радістю допоможемо!

Грошові Перекази по Україні
Скористатися
Міжнародні Перекази
Дивитися
Обмін електронних валют
Перейти
Найближче відділення Money 24/7

Миколаїв, вул. Адміральська, 18

Як дістатися

Пн-Пт 09:00 - 19:00 Сб-Нд - вихідний

ПОКАЗАТИ НА МАПІ