Курс юаню до гривні | Обмін китайських юанів у Миколаєві
Купівля
3.5500
Продаж
4.0500
Обміняти
Крос-курси валют Купівля Продаж
EUR/USD 1.2040 1.2100
GBP/USD 1.3750 1.3950
USD/RUB 74.0500 76.2500
EUR/RUB 89.0500 91.4900
USD/PLN 3.7500 3.8200
EUR/PLN 4.5500 4.6200
Графік змін Курс юаню до гривні | Обмін китайських юанів у Миколаєві

Курс юаню до гривні не дуже популярний на території України. Він цікавий тільки обмеженому числу людей – підприємцям, бізнесменам, інвесторам, мігрантам, мандрівникам і трейдерам, які працюють із китайською валютою або збираються відвідати цю країну.

Переводити гривні в юані в Україні буває проблематично. Як правило, спочатку їх потрібно конвертувати в американські долари, а тільки потім – у китайську грошову одиницю. Але компанія Money 24 у Миколаєві пропонує обміняти гроші прямо, без втрат на курсовій різниці.

Від чого залежить курс CHY/UAH

урс юаню до гривніНайбільший вплив на курс гривні до юаню робить фінансова політика Китаю. Народний банк направляє всі сили на підтримку стабільної вартості місцевих грошей. Коли курс починає скакати більш ніж на два відсотки, він негайно вживає заходів: регулює дисконтну ставку, проводить інтервенції й так далі.

Також на курс гривня юань впливає:

  1. Комерційна діяльність. У КНР базується безліч великих компаній і корпорацій, які проводять всі платежі, використовуючи китайський юань.
  2. Попит на валюту. У Китаї висока щільність населення. У країні живе більше мільярда людей, тому виникає високий попит на місцеві гроші.
  3. Китайський експорт. Обсяги вивозу товарів із країни величезні. Інші держави, приймаючи китайські поставки, повинні провадити розрахунки в юанях.

Також китайська валюта до гривні залежна від економіки Китаю та України. ВВП, держборг, інфляція, безробіття, платіжний баланс та інші макроекономічні параметри впливають на зміни валютної пари.

Курс китайського юаню: особливості та динаміка

Юань часто бере участь у торгах на міжнародному валютному ринку. Самі вигідні умови для покупки/продажу виникають звичайно на Азіатській і Американській торговельній сесії. Волатильність CHY – висока, тому фахівці рекомендують торгувати їм у короткостроковому періоді. Як правило, самий активний трейдинг доводиться на котирування USD/CHY. У даної валютної пари більшість коливань відбувається саме за рахунок китайської валюти.

Між Україною та Китаєм спостерігаються трохи напружені відносини з 2014 року, що впливає на співвідношення юань до гривні. Держави не мають відкритого конфлікту, але й не розвивають взаємовигідні партнерські відносини. Так відбувається тому, що КНР дорожить відносинами з Російською Федерацією. А Україна відмовляється від підписання угоди про зону вільної торгівлі з Китаєм, тому що обсяг імпорту із КНР набагато більші, ніж експорт із України.

Проаналізувавши динаміку CHY/UAH за останні п’ять років, можна стверджувати, що курс китайського юаню до гривні був стабільним, за винятком одного різкого стрибка. З початку 2015 до березня 2016 року він тримався на рівні 3.93-4.00 грн за 1 юань. Потім китайський юань до гривні різко впав: протягом місяця 1 CHY коштував усього 1.50 UAH. Після цього ситуація повернулася в норму. На сьогоднішній день за 1 юань потрібно заплатити 3.95 гривень.

Вигідний обмін юанів від Money 24 у Миколаєві

курс китайського юаню до гривніЩоб обміняти гривні в юані або навпаки, варто скористатися послугами Money 24 у Миколаєві. Ми пропонуємо:

  1. Використовувати юань до гривні калькулятор для перерахування великих сум, вивчати крос-курси та фіксувати вигідний курс CHY онлайн перед обміном.
  2. Читати публікації про свіжі економічні та політичні події, щоб завжди бути в курсі світових змін.
  3. Замовляти перекази коштів у будь-які країни світу.

Кожний оптовий клієнт одержує знижку при обміні від Money 24 Миколаїв. З нами приємно та вигідно співпрацювати.

Послуги від Money 24/7

Ми надаємо найширший перелік послуг на ринку валют і дорогоцінних металів в Черкасах і області. Якщо у вас залишилися питання, ми з радістю допоможемо!

Грошові Перекази по Україні
Скористатися
Міжнародні Перекази
Дивитися
Обмін електронних валют
Перейти
Найближче відділення Money 24/7

Миколаїв, вул. Адміральська, 18

Як дістатися

Пн-Пт 09:00 - 19:00 Сб-Нд - вихідний

ПОКАЗАТИ НА МАПІ