Курс швейцарського франка | Курс франка до гривні в Миколаєві
Купівля
30.2500
Продаж
30.9800
Обміняти
можливе обмеження по сумі операції
Купівля
Продаж
Обміняти
можливе обмеження по сумі операції
Крос-курси валют Купівля Продаж
EUR/USD 1.2040 1.2100
GBP/USD 1.3750 1.3950
USD/RUB 74.0500 76.2500
EUR/RUB 89.0500 91.4900
USD/PLN 3.7500 3.8200
EUR/PLN 4.5500 4.6200
Графік змін Курс швейцарського франка | Курс франка до гривні в Миколаєві

Громадяни України завдяки безвізовому режиму із країнами ЄС стали більше подорожувати, а значить активно користуватися валютою. Багато мандрівників стали часто цікавитися актуальним курсом швейцарського франка до гривні.

Де купити швейцарський франк у Миколаєві?

Швейцарський франк – це визнана світова валюта. Нею охоче користуються в таких державах як Швейцарія, Ліхтенштейн і італійський анклав Кампіоне-д’Італія.

Курс швейцарського франка до гривні вже кілька років стабільно тримається в діапазоні 27 – 26 гривень за 1 франк, що біржові трейдери грайливо називають «свісси».

Історія франка

курс франка до гривніУ сучасного швейцарського франка багата історія, що почалася в 1850 році, коли він знову був уведений в оборот і по своїй вартості відповідав французькому франку. Пізніше, з 1945 року курс швейцарського франка був прив’язаний до американського долара, їм торгували на рівні 4,3 франки за один долар США. Після рішення швейцарського уряду скасувати орієнтацію на валюту США, курс швейцарського франка до долара поступово був знижений і сьогодні торгується на рівні 1:1. Для українських громадян це значить, що курс швейцарського франка до гривні ідентичний курсу долара до гривні.

Швейцарський франк протягом багатьох років є визнаною міжнародною платіжною одиницею. Він приймається як оплата митних і інших мит, оплати зборів за реєстрацію товарних знаків на міжнародному рівні, що регулюється правилом №35 «Загальна Інструкція до Мадридської угоди про міжнародну реєстрацію знаків і Протоколу до цієї угоди».

Що впливає на курс франка до гривні та чому?

Швейцарська економіка – одна із самих стабільних економік у світі завдяки політичній стабільності, грамотному економічному менеджменту керівництва країни, а також завдяки високій довірі міжнародних інвесторів до банківської системи країни. Саме довіра інвесторів є причиною постійного зміцнення курсу швейцарського франка на світових ринках. Це ж справедливо і для курсу франка до гривні, що відображає світову динаміку валютних коливань. Курс швейцарського франка гостро реагує на:

 • політичну обстановку у світі (можливі або активні військові конфлікти, терористична погроза; міжнародні договори і переговори);
 • вартість цінних паперів на світових фондових біржах;
 • вартість золота та інших дорогоцінних металів;
 • ціни на енергоресурси (особливо нафта й газ).

Курс швейцарського франка досить гнучкий, але це не заважає світовому співтовариству використовувати франк як одну із самих привабливих і вигідних резервних валют. Особливо тому, що франк вважається валютою податкових гаваней (офшорних зон), через нульовий рівень інфляції.

Як довідатися кращий курс швейцарського франк у Миколаєві?

курс швейцарський франкКоманда компанії Money 24 постійно відслідковує всі тенденції валютних ринків і надає самі точні дані про курс валют швейцарський франк у Миколаєві, а також про курси інших світових валют.

Якщо Вам необхідно обміняти швейцарські франки на гривню, то Вам допоможуть сервіси нашого сайту. Що можна зробити, зайшовши на наш сайт:

 • довідатися актуальний курс швейцарського франка до гривні;
 • залишити заявку онлайн;
 • зафіксувати курс франка до гривні в момент заявки;
 • скористатися онлайн калькулятором валют;
 • одержати оптовий курс швейцарського франка для обміну від 5000 і вище;
 • переглянути графіки курсових коливань;
 • вивчити економічні огляди та прогнози від фахівців, і багато чого іншого.

Компанія Money 24 стабільно працює на ринку України вже більше чотирьох років. Ми надаємо надійні та безпечні, а самі головне легальні послуги з обміну валют в Україні. Нам довіряють і нас радять своїм близьким, колегам і бізнес партнерам.

Тільки наш ресурс і наші пункти обміну валют пропонують самий вигідний курс швейцарського франка до гривні в Миколаєві та Україні. Крім того, у нас приголомшлива накопичувальна система бонусів і призів для наших постійних клієнтів.

Послуги від Money 24/7

Ми надаємо найширший перелік послуг на ринку валют і дорогоцінних металів в Черкасах і області. Якщо у вас залишилися питання, ми з радістю допоможемо!

Грошові Перекази по Україні
Скористатися
Міжнародні Перекази
Дивитися
Обмін електронних валют
Перейти
Найближче відділення Money 24/7

Миколаїв, вул. Адміральська, 18

Як дістатися

Пн-Пт 09:00 - 19:00 Сб-Нд - вихідний

ПОКАЗАТИ НА МАПІ