Курс канадського долара в Миколаєві | Канадський долар до гривні онлайн
Купівля
22.5500
Продаж
23.1000
Обміняти
Крос-курси валют Купівля Продаж
EUR/USD 1.2040 1.2100
GBP/USD 1.3750 1.3950
USD/RUB 74.0500 76.2500
EUR/RUB 89.0500 91.4900
USD/PLN 3.7500 3.8200
EUR/PLN 4.5500 4.6200
Графік змін Курс канадського долара в Миколаєві | Канадський долар до гривні онлайн

Канада – друга по розмірах країна у світі, завдяки чому місцевою валютою користується більше 33 мільйонів людей. Канадський долар входить у топ-10 самих популярних грошових одиниць планети і є однієї із самих дорогих валют.

Дізнаватися курс канадського долара необхідно кожному, хто збирається їхати в Канаду жити або вчитися, відпочивати й подорожувати. Також інформація виявиться корисної для бізнесменів, діяльність яких пов’язана з міжнародними платежами, інвесторів і трейдеров. Ми розповімо, де найкраще міняти CAD у Миколаєві.

Від чого залежить курс CAD/UAH

курс канадського долараНа курс канадського долара до гривні багато в чому впливають економічні фактори. Для аналізу потрібно враховувати макроекономічні показники України та Канади, а саме:

  • банківську дисконтну ставку. Якщо в Канаді прогнозується її ріст, місцева валюта буде зміцнювати;
  • приріст ВВП;
  • зовнішні боргові зобов’язання;
  • індекс споживчих цін. Інфляція в Канаді стабільно тримається на рівні двох відсотків, перешкоджаючи різким коливанням валюти;
  • співвідношення зайнятого та безробітного населення;
  • індекс ділової активності.

Курс валют канадський долар у найбільшій мері залежить від світових цін на сировину. Це пояснюється тим, що Канада посідає друге місце по величині виробництва та експорту нафти. Якщо вартість бареля нафти росте, канадський долар зміцнює. Найбільші обсяги сировинних поставок спрямовані в США та Китай, тому місцева грошова одиниця залежить також від економічного стану в цих країнах.

Канадський долар – це одна із самих стабільних валют, у нього рідко бувають коливання. Тому багато країн зберігають у ній свої резерви. Те ж саме можна рекомендувати українцям: переводити гривні в канадські долари замість USD або EUR.

На сьогоднішній день 100 CAD коштують 1965 UAH. Щоб прорахувати будь-яку необхідну суму, радимо використовувати канадський долар до гривні калькулятор на нашім сайті.

Особливості канадського долара

Канадські долари стали офіційною валютою держави, коли Канада перетворилася з великобританської колонії в самостійну незалежну країну. Це трапилося наприкінці 1850-х років. Купюри CAD вважаються самими захищеними від фальсифікації у світі. В останні роки уряд особливо ретельно проробляє дизайн банкнот. Випускаються полімерні купюри з голографічними та водяними знаками, прозорими вставками та іншими захисними механізмами.

Канадський долар – активно торгуєма валюта на FOREX. Найчастіше зустрічається котирування USD/CAD. У неї середня волатильність, тому з нею зручно працювати і професіоналам, і новачкам. Найбільша активність спостерігається в період Американської торговельної сесії. Канадський долар курс вважається досить легко передбачуваним, тому на ньому легко заробляти.

Обмін канадських доларів у компанії Money 24 Миколаїв

курс валют канадський доларЩоб обміняти канадський долар до гривні, найкраще піти в обмінний пункт Money 24 у Миколаєві, тому що в багатьох банках дана валюта недоступна.

У нашої компанії є маса переваг:

  1. Постійне відновлення новин про економіку, політику і фінанси;
  2. Можливість зафіксувати курс онлайн на півгодини перед обміном;
  3. Аналіз аналітичних і статистичних даних про динаміку CAD/UAH за минулий період;
  4. Допомога в здійсненні грошових переказів у будь-яку частину світу.

Компанія Money 24 у Миколаєві пропонує самий вигідний курс CAD по всьому місту та забезпечує безпеку кожного клієнта.

Послуги від Money 24/7

Ми надаємо найширший перелік послуг на ринку валют і дорогоцінних металів в Черкасах і області. Якщо у вас залишилися питання, ми з радістю допоможемо!

Грошові Перекази по Україні
Скористатися
Міжнародні Перекази
Дивитися
Обмін електронних валют
Перейти
Найближче відділення Money 24/7

Миколаїв, вул. Адміральська, 18

Як дістатися

Пн-Пт 09:00 - 19:00 Сб-Нд - вихідний

ПОКАЗАТИ НА МАПІ