Австралійський долар до гривні | Курс австрійського долара в Миколаєві
Купівля
20.1500
Продаж
21.8500
Обміняти
Крос-курси валют Купівля Продаж
EUR/USD 1.2040 1.2100
GBP/USD 1.3750 1.3950
USD/RUB 74.0500 76.2500
EUR/RUB 89.0500 91.4900
USD/PLN 3.7500 3.8200
EUR/PLN 4.5500 4.6200
Графік змін Австралійський долар до гривні | Курс австрійського долара в Миколаєві

Австралія – країна з високорозвинутою економікою та інфраструктурою. Курс австралійського долара позначає вартість місцевої валюти у вираженні інших інвалют. Це дуже сильна грошова одиниця, що зараховують до списку валют-мажорів на міжнародній арені. Вона перебуває на шостому місці по популярності валют світу. Більше 5% торговельних операцій на валютному ринку відбуваються за участю AUD.

Як формується курс AUD/UAH

курс австралійського долараЄ три важливих фактори, що впливають на австралійський долар до гривні:

  1. Ціни на сировину. Австралія є великим експортером нафтопродуктів і золота, газу й залізної руди, сільськогосподарської продукції. Якщо ці товари ростуть у ціні, національна економіка підпадає під вплив інфляції. Через це Центральний банк змушений збільшити процентну ставку, тому росте вартість місцевої грошової одиниці.
  2. Інвестиційна активність. Австралійський долар – це «тиха гавань», на думку фінансових фахівців. Інвестиційні ризики зводяться до мінімуму, тому що співвідношення ВВП і держборга країни становить менш 50%. Також важливо враховувати, що австралійська держава рідко приймає несподівані рішення.
  3. Партнери по торгівлі. Найбільший товарообіг в Австралії відбувається з Китаєм і Японією, тому курс AUD залежить від економічної ситуації в цих і інших азіатських державах.

На курс австралійського долара до гривні також впливають макроекономічні показники Австралії та України, а саме динаміка ВВП, рівень зайнятості, торговельний баланс, індекс ділової активності й індекс споживчих цін.

Австралійський долар: особливості

Грошова одиниця Австралії користується великою популярністю на FOREX. Резервний банк країни завищує процентні ставки, що сприяє залученню додаткових інвестицій. Це вигідно для інвесторів, адже чим вище ставка, тим більше виплата по внеску. Твердого державного контролю валютного ринку в Австралії ні, тому в більшості випадків курс австралійського долара на біржах залежить від балансу між попитом та пропозицією.

В австралійського долара на міжнародному валютному ринку низька волатильність, тому їм люблять торгувати й професійні, і починаючі трейдери. Коливання AUD досить легко пророчити, використовуючи і технічний, і фундаментальний аналіз.

Уряд країни вирішив підвищити безпеку банкнот, тому кожна купюра виготовляється з найтоншого пластику. Вона має багатоступінчастий захист, тому її вкрай складно підробити. Також подібний спосіб виробництва дозволяє підвищити зносостійкість грошей. Тут є й турбота про навколишнє середовище: коли банкнота виходить із обігу через зношування, неї переробляють у різні пластикові вироби.

Кращий обмін австралійських доларів у Миколаєві – Money 24

австралійський долар курс до гривніКомпанія Money 24 у Миколаєві пропонує самий вигідний курс австралійського долара до гривні. З нами приємно співпрацювати, тому що:

  • ви можете зробити конвертацію в нашім обмінному пункті на центральному проспекті в будь-який будній день, попередньо зафіксувавши курс на сайті;
  • ми пропонуємо вам завжди залишатися в курсі останніх новин зі світу економіки, політики й фінансів;
  • ви можете зайти на сайт, щоб проаналізувати динаміку AUD/UAH за допомогою графіка, подивитися крос-курси або прорахувати будь-яку суму в іноземній валюті на калькуляторі.

За обміном австралійських доларів завжди звертайтеся до компанії Money 24 Миколаїв. Постійним клієнтам пропонуються пільгові умови співробітництва.

Послуги від Money 24/7

Ми надаємо найширший перелік послуг на ринку валют і дорогоцінних металів в Черкасах і області. Якщо у вас залишилися питання, ми з радістю допоможемо!

Грошові Перекази по Україні
Скористатися
Міжнародні Перекази
Дивитися
Обмін електронних валют
Перейти
Найближче відділення Money 24/7

Миколаїв, вул. Адміральська, 18

Як дістатися

Пн-Пт 09:00 - 19:00 Сб-Нд - вихідний

ПОКАЗАТИ НА МАПІ