Вигідний курс валют та оптовий обмін від Money 24 у Миколаєві

18 August 2020

Оптовий обмін валют має на увазі проведення фінансової операції з великою сумою. У такій ситуації нікому не хочеться ризикувати та звертатися в неперевірене місце, і починаються пошуки безпечного обмінного пункту, які іноді займають більше часу, чим сама конвертація. Установ, де надають дану послугу, у Миколаєві дуже багато. Але не всі пропонують привабливі умови.

Пропонуємо не витрачати час на пошуки та відразу ж звертатися в компанію Money 24 за самим вигідним оптовим курсом валют у Миколаєві. Ми розповімо про всі нюанси, особливості та переваги процедури конвертації.

Як відбувається обмін валюти оптом у Миколаєві

Відділення компанії Money 24 у Миколаєві перебуває за адресою вул. Адміральська, 18. Вам необхідно прийти сюди з понеділка по п’ятницю з 9 до 18 годин, щоб зробити обмін валюти оптом. Ми чекаємо вас у будь-який зручний час і обслуговуємо швидко: ніяких черг.

Також ми пропонуємо унікальну можливість зафіксувати валютний курс у режимі онлайн. Для цього вам потрібно витратити всього хвилину часу, зайти на наш сайт і залишити електронну заявку. У ній вказується грошова одиниця та сума для обміну. Ми заздалегідь підготуємо гроші, щоб вам не потрібно було чекати. Протягом 30 хвилин після того, як заявка сформована, приходьте та робіть обмін валюти оптом у Миколаєві.

оптовий курс валютСпівпрацюючи з нами, ви можете довідатися оптовий курс обміну валют онлайн і конвертувати наступні інвалюти:

 • американський долар;
 • євро;
 • австралійський долар;
 • канадський долар;
 • гонконгський долар;
 • російський рубль;
 • фунт стерлінгів;
 • турецьку ліру;
 • польський злотий;
 • шведську крону;
 • чеську крону;
 • ізраїльський шекель;
 • арабський дирхам;
 • китайський юань;
 • угорський форинт;
 • туркменський манат.

Як бачите, у вашім розпорядженні по оптовому обміну валют у Миколаєві більше 15 іноземних грошових знаків: такого вибору практично ніде немає.

Оптовий обмін валют: для кого і навіщо

обмін валют оптомДізнаватися курс валют на опт і звертатися за даною послугою необхідно і фізичним, і юридичним особам. Поговоримо про ситуації, що найбільш часто зустрічаються.

У першу чергу даною процедурою користуються підприємці. Український бізнес уже давно вийшов на міжнародний рівень. Майже кожна вітчизняна компанія пов’язана із закордонними поставками товарів, послуг або інформаційних технологій. Тому для проведення міжнародних транзакцій необхідні великі суми інвалюти.

Також обмін валют оптом у Миколаєві іноді потрібен трейдерам. Спекулюючи на біржах, можна заробляти немаленькі суми. Щоб потім їх витратити в рідній країні, потрібно конвертувати дохід у національну грошову одиницю.

Фізичним особам цікавий оптовий курс валют при переїзді за кордон на час або на постійну основу, адже хочеться заздалегідь мати із собою суму грошей, щоб почувати себе в безпеці. І ще один варіант – це конвертація особистих заощаджень із ненадійної гривні, що у будь-який момент може подешевшати, у більше тверді валюти.

Достоїнства оптового обміну в Money 24 Миколаїв

 1. Пропонуємо самий вигідний курс валют оптом у Миколаєві, який можна зафіксувати на сайті;
 2. Гарантуємо перевірку купюр на дійсність;
 3. Надаємо супровід до машини після того, як ви зробили оптовий обмін валюти;
 4. Даруємо приємні знижки постійним клієнтам.

Коли буде потрібен обмін валют оптом або будь-яка інша фінансова послуга, звертайтеся в компанію Money 24.

Пропонуємо також ознайомиться з процедурою обміну старих купюр на нашому сайті.

Схожі публікації
Money 24 – прийом старих і зношених купюр у Миколаєві
Money 24 – прийом старих і зношених купюр у Миколаєві
13 August 2020

Якщо у ваших руках виявилася неприваблива або зіпсована банкнота, не коштує панікувати або відчаюватися, що ви ніде не зможете її витратити. Готівці ...

Money 24 Миколаїв – кращий курс валют онлайн і обмін
Money 24 Миколаїв – кращий курс валют онлайн і обмін
22 October 2019

Зі зростаючою популярністю Інтернету дивитися курс валют онлайн стало звичайною справою для кожного українця. Щоб одержати інформацію, не потрібно ...