Money 24 – прийом старих і зношених купюр у Миколаєві

13 August 2020

Якщо у ваших руках виявилася неприваблива або зіпсована банкнота, не коштує панікувати або відчаюватися, що ви ніде не зможете її витратити. Готівці властиво виходити з ладу, адже вони зроблені з паперу і постійно переходять із рук у руки. Купюри страждають від носіння в кишенях, випадкового прання т безлічі інших факторів. Спеціально для цього компанія Money 24 пропонує обмін старих купюр у Миколаєві.

Які купюри вважаються пошкодженими

прийом зношених купюр МиколаївІснує кілька критеріїв, згідно яким можна визначити зіпсовану банкноту. Такими вважаються:

  • надірвані або повністю розірвані та склеєні скотчем;
  • проколоті, з отворами;
  • с плямами від хімікатів, чорнил або інших забруднень;
  • с зайвими малюнками, печатками, написами та штампами;
  • екземпляри, де не збігаються серійні номери.

Раніше в кожному місті існували філії НБУ, і тільки вони приймали пошкоджену готівку. Процедура займала досить багато часу та сил. Сьогодні поміняти купюру на нову і свіжу можна швидко й просто, якщо звернутися в компанію Money 24.

Процедура прийому старих купюр у Миколаєві в Money 24

Є два варіанти розвитку подій. Для початку вам необхідно прийти у філію компанії Money 24 у Миколаєві та звернутися в касу. Потім:

  1. Працівник оцінює стан банкноти. Якщо збережено більше 55% площі, серійні номери проглядаються та збігаються, вам просто віддають новий екземпляр, а старий вилучається.
  2. Якщо ж область ушкодження досить велика, неможливо з точністю розглянути серійні номери, купюра обгоріла або сильно змінила колір, вона відправляється на експертизу. Після її завершення вам повідомлять про рішення й, найімовірніше, замінять на нову купюру.

Money 24 – обмін зношених купюр у Миколаєві

старі купюри МиколаївПрийом старих купюр у Миколаєві здійснюється в багатьох банківських установах і обмінних пунктах. Але ми все-таки рекомендуємо звертатися в Money 24, тому що:

  • крім американських доларів і євро ми працюємо і з іншими валютами;
  • всі екземпляри проходять перевірку на дійсність, тому ви можете бути впевнені в тім, що замість одержите оригінал;
  • послуга надається по мінімальній комісії.

Крім того, що ви можете поміняти старі купюри в Миколаєві, ми пропонуємо конвертацію іноземних валют на привабливих умовах, грошові перекази по містах України та інших країнах, обмін електронних валют. Звертайтеся до нас за будь-якими фінансовими послугами.

Схожі публікації
Вигідний курс валют та оптовий обмін від Money 24 у Миколаєві
Вигідний курс валют та оптовий обмін від Money 24 у Миколаєві
18 August 2020

Оптовий обмін валют має на увазі проведення фінансової операції з великою сумою. У такій ситуації нікому не хочеться ризикувати та звертатися в ...

Money 24 Миколаїв – кращий курс валют онлайн і обмін
Money 24 Миколаїв – кращий курс валют онлайн і обмін
22 October 2019

Зі зростаючою популярністю Інтернету дивитися курс валют онлайн стало звичайною справою для кожного українця. Щоб одержати інформацію, не потрібно ...