1

Перекази по Україні

Перекази по Україні
Ми раді запропонувати вам найвигідніші умови для грошових переказів в Україні. Все, що від вас вимагається - оформити заявку на обмін, заповнивши поля форми, дочекатися дзвінка нашого оператора, який розповість вам про всі деталі операції і відповість на будь-які питання
Повна конфіденційність
Швидке здійснення переказу
Будь-яка сума переказу в будь-якій валюті
Переказ в валюті без зайвих комісій за конвертацію

Money 24 Миколаїв: оформлення грошових переказів по Україні

Перекази грошей по Україні – одна з найпоширеніших послуг фінансових і банківських установ. Вона повністю рятує клієнта від необхідності витрачати дорогоцінний час і зусилля, щоб передати фінансові засоби з одного регіону в інший. Якщо вам хочеться зробити трансфер вигідно й швидко, звертайтеся до послуг компанії Money 24 у Миколаєві.

Причини для оформлення грошових переказів в Україні

переказ грошей по УкраїніГрошові перекази по Україні бувають:

  • персональними;
  • підприємницькими.

Є кілька прикладів переказів в особистих цілях. Наприклад, ваші близькі або родичі переїхали в інше місто і перебувають далеко. Але в сім’ї прийнято оказувати один одному фінансову допомогу. Тоді ви можете передати їм кошти, навіть перебуваючи на відстані. Другий приклад – це екстрена допомога. Хтось із рідних міг виявитися в іншому регіоні без грошей, а ви можете допомогти, не витрачаючи час на пересування через сотні кілометрів.

Грошовий переказ по Україні для бізнесу потрібний теж у декількох випадках. По-перше, він потрібен для трансферу засобів у рамках однієї компанії і її представництв, які розташовані в різних куточках країни. По-друге, він потрібен для оплати товарів і послуг між компаніями, які співпрацюють. Це можуть бути, наприклад, дистриб’ютори або постачальники.

Як подати заявку на грошовий переказ по Україні

Щоб оформити переказ коштів в Україні, буде потрібно:

  1. Відвідати відділення компанії Money 24 у Миколаєві з понеділка по п’ятницю;
  2. Заповнити заявку: вказати суму переказу, дані відправника та одержувача;
  3. Передати гроші в касу і одержати унікальний номер, що буде переданий одержувачеві, щоб забрати гроші.

Система переказу грошей в Україні від компанії Money 24 працює в таких містах: Києві, Полтаві, Запоріжжі, Вінниці, Миколаєві, Харкові, Херсоні, Дніпрі, Львові, Одесі, Чернівцях, Івано-Франківську, Кривому Розі, Черкасах, Кропивницькому й Хмельницькому. Якщо в цьому списку ви не зустріли те місто, куди потрібно оформити переказ готівки по Україні, подзвоните нам за номером +38 (068) 900-00-01. У ході розмови з одним з наших менеджерів ви зможете довідатися про свої можливості переказів по регіонах.

Замовити переказ грошей по Україні – Money 24 Миколаїв

грошові перекази УкраїнаДостоїнства системи переказу грошей в Україні від Money 24:

  • Ви можете вибрати кожну з доступних валют, а не тільки гривню;
  • Не потрібно спеціально заводити банківський рахунок;
  • Не потрібно додаткових документів;
  • Переказ здійснюється протягом доби;
  • Мінімальна комісія становить 0.01%.

Звертайтеся в компанію Money 24 не тільки для того, щоб зробити переказ грошей по Україні. Ми також пропонуємо обмін іноземних валют і кріптовалют, вивчення аналітики, використання онлайн калькулятора та читання свіжих економічних новин.

Послуги від Money 24/7

Ми надаємо найширший перелік послуг на ринку валют і дорогоцінних металів у Миколаєві та області. Якщо у вас залишилися питання, ми з радістю допоможемо!

Грошові Перекази по Україні
Скористатися
Міжнародні Перекази
Дивитися
Обмін електронних валют
Перейти