1
Міжнародні перекази

Міжнародні перекази

Ми раді запропонувати вам найвигідніші умови для грошових переказів по світу. Все, що від вас вимагається - оформити заявку на обмін, заповнивши поля форми і дочекатися дзвінка нашого оператора, який розповість вам про всі деталі операції і відповість на будь-які питання
Повна фінансова безпека
Переклади в будь-якій валюті світу
Широка географія переказів
Сума для переказів без обмежень

Замовлення міжнародних грошових переказів у компанії Money 24 Миколаїв

міжнародні перекази УкраїнаМіжнародні грошові перекази в Україні стали однієї із самих затребуваних послуг серед місцевого населення. І бізнес, і особисте життя часто виходять за межі однієї країни, а для підтримки фінансових відносин тепер не потрібно витрачати багато сил і часу. Пропонуємо звернутися в компанію Money 24 і зробити переказ по світу на самих вигідних умовах.

Міжнародні грошові перекази в Україні: для кого й навіщо

Існує два види міжнародних транзакцій: для бізнесу або для особистих цілей. У першому випадку є кілька варіантів розвитку подій. Наприклад, у підприємства є закордонні філії, яким між собою потрібно оперувати загальними фінансами. Або ж українська компанія співробітничає з іноземними інвесторами, постачальниками, дистриб’юторами.

Персональні міжнародні перекази в Україні потрібні сім’ям, які по різних причинах проживають у різних куточках світу. Також вони потрібні для особистих покупок з-за кордону або екстреної допомоги близьким.

міжнародні перекази грошей в Україні

Процес оформлення переказу грошей за кордон

Міжнародні перекази грошей в Україні оформляються досить швидко й просто. Що від вас потрібно?

  1. Прийти у відділення компанії Money 24 у Миколаєві або будь-якому іншому з 15 міст, де є наші філії;
  2. Написати заявку, указуючи особисті дані та інформацію про одержувача, суму грошового переказу і країну, місто призначення;
  3. Оплатити гроші в касі та одержати спеціальний номер, який потрібно буде сказати одержувачеві, щоб він забрал гроші.

Компанія Money 24 розвивається стрімко. Ми вже встигли відкрити філії в Майями, Лос-Анджелесі, Варшаві, Празі та Лондоні.

Однак ми не ставимо обмежень для наших клієнтів. Якщо вам потрібно зробити переказ у те місто, якого немає в цьому списку, дзвоніть нам по номеру +38 (068) 900-00-01. Ми постараємося зробити все можливе, щоб допомогти.

Money 24 Миколаїв – замовити грошовий переказ по світу

Співпрацюючи з компанією Money 24, ви одержуєте масу привілеїв:

  • Витрачаєте мінімум часу, тому що всіма діями займаються наші співробітники. Вам потрібно тільки заповнити заявку за 5 хвилин;
  • Платите невелику комісію за транзакцію (мінімальна становить 0,01%);
  • Не відкриваєте спеціальний банківський рахунок заради переказу;
  • Вибираєте кожну з 16 валют, з якими ми працюємо.

Якщо вам будуть потрібні міжнародні перекази грошей в Україну та з України на привабливих умовах, завжди звертайтеся до нас.

Послуги від Money 24/7

Ми надаємо найширший перелік послуг на ринку валют і дорогоцінних металів у Миколаєві та області. Якщо у вас залишилися питання, ми з радістю допоможемо!

Грошові Перекази по Україні
Скористатися
Міжнародні Перекази
Дивитися
Обмін електронних валют
Перейти