Курс долара до рубля у Миколаєві: джерела формування та особливості котирування
Купівля
74.0500
Продаж
76.2500
Створити заявку
Крос-курси валют Купівля Продаж
EUR/USD 1.2040 1.2100
GBP/USD 1.3750 1.3950
USD/RUB 74.0500 76.2500
EUR/RUB 89.0500 91.4900
USD/PLN 3.7500 3.8200
EUR/PLN 4.5500 4.6200
Графік змін Курс долара до рубля у Миколаєві: джерела формування та особливості котирування

Котирування USD/RUB користується високою популярністю на міжнародній арені. Вам буде потрібно обмінювати долар до рубля, збираючись у подорож або відрядження, укладаючи контракти з іноземними партнерами або замовляючи товари за кордоном, інвестуючи в цікаві проекти та торгуючи на міжнародному валютному ринку. У кожному разі, для здійснення обмінної операції на привабливих умовах варто довідатися про особливості даної валютної пари.

Фактори, що впливають на курс рубля до долара

Американський долар і російський рубль – дві абсолютні протилежності. Перша валюта – сильна, надійна, стабільна, а друга – непередбачена. Долари підкріплені сильною економікою США, тому ніколи не девальвуються за короткий проміжок часу. Тому на курс валют рубль долар впливає економічне становище Російської Федерації більшою мірою, ніж показники Сполучених Штатів.

долар до рубляДля аналізу валютної пари потрібно враховувати:

 • динаміку ВВП і ВНП;
 • темпи інфляції;
 • сальдо торговельного балансу;
 • ситуацію на ринку нерухомості;
 • рівень безробіття;
 • індекс ділової активності.

РФ одержує високий дохід у державну скарбницю від поставки нафтопродуктів на експорт. Долар також вважається «сировинною валютою». Тому курс рубля до долара залежить від світової ціни барелю нафти. Коли вона дорожчає, тоді російська грошова одиниця зміцнює, а курс долара в Миколаєві і не тільки знижується.

Також на курс долара до рубля впливає Центральний банк РФ і Федеральна Резервна Система США. Дані установи повинні грамотно реалізовувати грошово-кредитну політику держави. Щоб стабілізувати курс національних грошових знаків, використовуються валютні інтервенції, обмеження валютних операцій, зміни процентних ставок і випуск грошової маси в оборот.

Особливості торгівлі котируванням USD/RUB

Одночасно з початком Європейської сесії стартують торги на Московській міжбанківській валютній біржі. Саме в цей період відбуваються найдужчі стрибки рубля до долара. Під час Американської сесії провідною грошовою одиницею пари стає долар, через що графік практично не змінюється. Для новачків в області трейдингу Американська сесія – це ідеальний варіант попрактикувати. А із придбанням досвіду можна перемкнутися на Європейську біржу. Фінансові аналітики та експерти по FOREX торгах затверджують, що працювати з котируванням USD/RUB краще в довгостроковому періоді. Це дозволяє дістати максимальний прибуток.

Перевід рублів у долари: переваги

долари в рубли калькулятор онлайнГрошовий знак РФ відрізняється нестабільністю, особливо в останні роки. Через те, що країна бере участь у декількох військово-політичних конфліктів, до неї застосовуються санкції з боку інших держав. Відповідно, обсяги міжнародної торгівлі знижуються, а національна валюта девальвується. На сьогоднішній день за 1 USD необхідно заплатити 65 RUB, але точний курс рубля до долара калькулятор допоможе розрахувати на момент обміну.

Грошова одиниця США набагато більш стабільна, тому що:

 1. Більше половини розрахунків на міжнародній арені відбуваються в доларах;
 2. Багато країн використовують USD як резервну валюту;
 3. У країні спостерігається постійний економічний ріст.

Якщо ви накопичили немаленьку суму в рублях і хочете впевнитися в її схоронності, найкраще перевести кошти в американську валюту.

Де вигідно міняти рублі та долари в Миколаєві

курс валют рубль доларОбміняти рублі на долари або навпаки в Миколаєві не важко буде, варто лише звернутися до послуг Money 24. Наша компанія пропонує:

 • робити обмін за вигідним курсом, що фіксується онлайн за допомогою електронної заявки;
 • конвертувати долари в рублі за допомогою калькулятора онлайн, вивчати крос-курси;
 • замовляти грошові перекази в будь-які країни;
 • знайомитися з новинами та цікавими статтями по темі фінансів у блозі;
 • вивчати динаміку котирування USD/RUB з використанням графіка.

Компанія Money 24 Миколаїв пропонує найпривабливіші умови співробітництва та вигідні курси.

Послуги від Money 24/7

Ми надаємо найширший перелік послуг на ринку валют і дорогоцінних металів в Черкасах і області. Якщо у вас залишилися питання, ми з радістю допоможемо!

Грошові Перекази по Україні
Скористатися
Міжнародні Перекази
Дивитися
Обмін електронних валют
Перейти
Найближче відділення Money 24/7

Миколаїв, вул. Адміральська, 18

Як дістатися

Пн-Пт 09:00 - 19:00 Сб-Нд - вихідний

ПОКАЗАТИ НА МАПІ