1
Відгуки Money 24
Залишити відгук
money24 Money24 $$$
Руслан

Їхав у Польщу, звісно справа на заробітки, але хоча б на якийсь час потрібно було купити злотих. Виявляється в банках майже неможливо купити ні «гроша»))) а тут вдалося купити без усяких зволікань, комісій

money24 Money24 $$$
Ірина Бабчук

Іноді різниця і в п’ять гривень дуже вагома. Міняли долари, невелику суму, але все рівно хотілось знайти найвигідніший курс. Натрапила на сайт з конвертером валют, можна подати заявку яка фіксує курс на момент подання. Коротше кажучи, дуже задоволені.

money24 Money24 $$$
Оксана

Їхали з групою дітей закордон і були потрібні дрібні євро, щоб можна було напої купити на запарці, або в туалет сходити. Оббігали все місто, всюди треба замовляти дрібні гроші за півжиття та заплатити в півтора рази більше. Єдиний обмінник де ми змогли купити євро монетками по 1 -2 євро.

money24 Money24 $$$
Олена Краснова

Купувала фунти. Потрібна була досить велика сума заплатити за літню школу. Відмінно спрацював сервіс фіксації курсу. Такі молодці відразу передзвонили, щоб підтвердити заявку. Угодою я повністю задоволена, от би ще фунти дешевше були.

money24 Money24 $$$
Дмитро Рябий

Після подорожі по Європі залишилося небагато франків. Вирішили їх поміняти, але навіть уявити не могли, що в нас у місті це непросте завдання. Деякі банки міняють, але курс нижче, ніж у Нацбанку. В інтернеті знайшли цю обмінку. Курс гарний, працівники ввічливі все швидко й без комісії.

money24 Money24 $$$
Олександр Жук

Найзручніший пункт обміну у місті. Ввічливі уважні працівники та окрема кімната для обміну великих сум та завжди є дрібні купюри. Ще дуже подобається, що непотрібно носити з собою картку постійного клієнта. Говориш номер телефону і все.

Ви вже користувалися послугами Money 24? Ми чекаємо на вашу думку!
Залишити відгук