Курс рубля до євро у Миколаєві: корисні поради по трейдингу та обміну
Купівля
89.0500
Продаж
91.4900
Створити заявку
Крос-курси валют Купівля Продаж
EUR/USD 1.2040 1.2100
GBP/USD 1.3750 1.3950
USD/RUB 74.0500 76.2500
EUR/RUB 89.0500 91.4900
USD/PLN 3.7500 3.8200
EUR/PLN 4.5500 4.6200
Графік змін Курс рубля до євро у Миколаєві: корисні поради по трейдингу та обміну

Валютна пара EUR/RUB дуже популярна на міжнародному валютному ринку. Але дізнаватися курс рубля до євро потрібно не тільки для ефективного трейдингу. Ці дані необхідні кожному підприємцеві або фахівцеві, що веде міжнародну торговельну діяльність, а також кожному закордонному інвесторові.

Якщо вам хочеться бути впевненим у завтрашньому дні, рекомендуємо переводити рублі в євро, тому що європейська валюта – одна з небагатьох сильних і стабільних грошових одиниць у світі. Вона ніколи різко не девальвується та мінімізує ризики. Але якщо ви збираєтеся поїхати в Росію або країни Європи по справах або подорожувати, потрібно буде зробити обмін.

Від чого залежить курс рубля до євро

курс євро рубль

Економіка Російської Федерації сильно залежить від світових цін сировини, тому що скарбниця доходів поповнюється більш ніж на 50% від продажу нафти, газу та металів на зовнішні ринки. Якщо збільшується вартість нафтопродуктів, курс рубля зміцнює. Тому для аналізу і пророкування руху валюти потрібно звертати увагу на торговельний баланс країни (різницю між експортом і імпортом).

Також курс євро рубль залежить від:

  1. Економічної ситуації в Європі та РФ. Також показники макроекономіки, такі як інфляція, безробіття, ВВП, держборг і індекс ділової активності впливають на динаміку курсу рубля до євро;
  2. Банківської політики. Кожна країна прагне тримати вартість місцевої валюти на одному рівні. Для цього ЦБ застосовують різні інструменти: зміна дисконтної ставки, емісію грошей, регулювання виплат по кредитах і інші;
  3. Спекуляцій на валютному ринку. Якщо великим гравцям потрібно зірвати куш на покупці або продажі котирування, вони навмисно підвищують або знижують курс рубля або євро, але тільки на короткий період часу.

Курс рубля останнім часом девальвується через введення із заходу санкцій стосовно Росії. Країна змушена скоротити обсяги міжнародної торгівлі та погашати боргові зобов’язання без рефінансування. Місцеве населення купує іноземну валюту на внутрішньому ринку, тому RUB слабшає.

EUR/RUB: особливості котирування

рублі в євроУ валютної пари рубль/євро спостерігається висока волатильність. Але безладних і непередбачених коливань практично не буває. Як правило, графік рухається тільки в одну сторону.

Курс рубль євро на біржах більшою мірою залежить від російської валюти, ніж від європейської грошової одиниці. Саме через коливання рубля відбуваються значні зміни на графіку. Трейдерам, що торгують на основі фундаментального аналізу, рекомендується оперативно реагувати на економічні та політичні новини із РФ. Також сильна волатильность котирування спостерігається в періоди важливих виступів глав держави та банків.

Кращий час для спекуляцій на курсі рубля до євро – друга половина Європейської та Азіатської торговельної сесії. У цей період оголошують найважливіші фінансові новини в Європі та Росії. В інші моменти графік досить стабільний, і особливих коливань не спостерігається. Фахівці радять торгувати валютною парою EUR/RUB у середньостроковому та довгостроковому періоді. Точний сьогоднішній курс євро до рубля калькулятор дозволить порахувати всього за пару секунд.

Обмін євро-рубль від Money 24 Миколаїв

курс рубля к евроЩоб обміняти рублі на євро або навпаки, краще рішення – звернутися до компанії Money 24 у Миколаєві, тому що:

  1. Наш обмінний пункт зручно розташований, а перед його відвідуванням можна зафіксувати самий вигідний курс на сайті;
  2. У режимі онлайн ви можете замовляти грошові перекази близьким і колегам, перевести рублі в євро через конвертер, вивчати свіжі новини економічного характеру;
  3. Ми пропонуємо унікальну послугу для трейдерів – аналіз динаміки котирування EUR/RUB на графіку і прогнозування подальших змін.

Компанія Money 24 Миколаїв подбає про те, щоб ваші обмінні операції проходили швидко й легко.

Ознайомитися з актуальним курсом євро в Миколаєві можна тут, на нашому сайті Money 24.

Послуги від Money 24/7

Ми надаємо найширший перелік послуг на ринку валют і дорогоцінних металів в Черкасах і області. Якщо у вас залишилися питання, ми з радістю допоможемо!

Грошові Перекази по Україні
Скористатися
Міжнародні Перекази
Дивитися
Обмін електронних валют
Перейти
Найближче відділення Money 24/7

Миколаїв, вул. Адміральська, 18

Як дістатися

Пн-Пт 09:00 - 19:00 Сб-Нд - вихідний

ПОКАЗАТИ НА МАПІ